Pasukan Projek

MAMPU

Bil

Nama

Jawatan

Telefon

E-mel @mampu.gov.my

1

Norshaida Binti Khalid

Timb.Pengarah Gred F54

03-8892 7499

norshaida@mampu.gov.my

2

Dr.Nurul Aisyah Sim Binti Abdullah

Ketua Pen. Pengarah Kanan Gred F52

03-8000 8000

nurulaisyah@mampu.gov.my

3

Rosli Bin Bilmahruf

Ketua Pen.Pengarah Kanan Gred F52

03-8000 8000

rosli@mampu.gov.my

4

Noor Arishah Binti Ahmad Sabki

Ketua Pen.Pengarah Gred F48

03-8872 6209

arishah@mampu.gov.my

5

Dr. Kamahazira Binti Zainal

Ketua Pen.Pengarah Gred F48

03-8000 8000

kamahazira@mampu.gov.my

6

Zaidah Binti Yusof

Pen. Pengarah Kanan Gred F44

03-8872 6286

zaidahyusof@mampu.gov.my

7

Dr. Norliza Binti Sidek

Pen. Pengarah Kanan Gred F44

03-8000 8000

lizasidek@mampu.gov.my

8

Reza Quraisha Binti Redzawan

Pen. Pengarah Kanan Gred F44

03-8000 8000

rezaquraisha@mampu.gov.my

9

Ungku Noor Haidah Binti Ungku Ahmad

Pen. Pengarah Kanan Gred F44

03-8000 8000

noorhaidah@mampu.gov.my

10

Rajeswari A/P Subaramaniam

Pen. Pengarah Kanan Gred F44

03-8000 8000

s.rajeswari@mampu.gov.my

11

Narina Binti Adam

Pen. Peg. Teknologi Maklumat Gred FA38

03-8000 8000

-

12

Hanasalwana Binti Bakri

Pen. Peg. Teknologi Maklumat Gred FA32

03-8892 7480

hanasalwana@mampu.gov.my

13

Puan Nazirah Binti Rohani @ Alias

Pen. Peg. Teknologi Maklumat Gred FA32

03-8000 8000

nazalias@mampu.gov.my

14

Siti Hasmah Binti Rahman

Pen. Peg. Teknologi Maklumat Gred FA29

03-8000 8000

sitihasmah@mampu.gov.my